wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Nitonakrętki i nitotrzpienie2 » Nitonakretki stalowe

Nitonakrętki stalowe

Nitonakretki stalowe

Dzięki warstwie ochronnej nitonakrętki ocynkowane charakteryzują się większą odpornością na procesy korozyjne, urazy mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju wgniecenia. Ich zastosowanie świetnie sprawdza się w warunkach trudnych i wymagających. Obecnie niemal wszystkie produkowane nitonakrętki mają warstwę cynkową. Jej obecność zwiększa także siłę zacisku nitonakrętki i zapobiega jej luzowaniu się spowodowanym pracą urządzeń lub czynnikami niezależnymi. Charakteryzują się bowiem chropowatą powierzchnią, która wpływa na samohamowność nitów i redukcję ich przekręcania.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Zastosowanie nitonakretek stalowych

Do łączenia elementów kruchych, podatnych na złamania świetnie sprawdzają się nitonakrętki rozprężne ocynkowane. Ich właściwość ułatwia ponadto przebieg montażu. Nie ulega wątpliwości ponadto, że nitonakrętki w mniejszym stopniu eksploatują narzędzia do nitowania, co także wpływa na możliwości oszczędnościowe w tym zakresie.

Zastosowanie nitotrzpieni i nitonakrętek jest wyjątkowo uniwersalne. Na ten fakt wpływa między innymi różnorodność ich dostępnych modeli. Stalowe nitonakrętki mogą być wykorzystywane zarówno w przemyśle ciężkim, jak i łączeniu siedzisk z profilami metalowymi. Aby dokonać właściwego wyboru w zakresie zakupu nitonakrętki, warto znać charakterystykę i zastosowanie ich poszczególnych modeli. W przypadku problemów związanych z wyborem konkretnego modelu nitu zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl