wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » TULEJE ODPRĘŻAJĄCE SR

TULEJE ODPRĘŻAJĄCE SR

TULEJE ODPRĘŻAJĄCE SR

Tuleje na przewody pełnią rolę zacisku przewodów wielodrutowych, w celu zabezpieczenia. Dzięki odpowiednio przymocowanym elementom druty zostają skutecznie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi, w szczególności przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogło by doprowadzić do poważnych konsekwencji. Nawet niewielkie uszkodzenie instalacji elektrycznej prowadzi do zwarcia w wyniku, którego nierzadko dochodzi do trwałych zniszczeń, a tym samym zwielokrotnionych kosztów inwestycji. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji oferujemy rozwiązania dopasowane do konkretnych zastosowań, tak, aby proces użytkowania w pełni odpowiadał najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa. Gwarantujemy że tuleje do kabli z naszej oferty będą korzystnym rozwiązaniem.

Poszukując skutecznych rozwiązań w kwestii mocowań kabli, warto sięgnąć po systemy sprawdzone i pochodzące od renomowanego producenta. Prezentowane w tym dziale tuleje odprężające charakteryzują się doskonałymi właściwościami użytkowymi, a ich zastosowanie jest wszechstronne.

Dostępnych jest wiele modeli, różniących się konstrukcją, w tym:

  • z odgiętką,
  • z dodatkowym mocowaniem śrubą,
  • z kołnierzem ochronnym,
  • proste lub kątowe,
  • kwadratowe i okrągłe,
  • z ząbkowanym zaciskiem.

Mocowanie kabla w naszych dławikach kablowych uniemożliwia jego usunięcie. Co ważne – najprostsze warianty świetnie absorbują wstrząsy, zaś inne są stosowane do wcześniejszego montażu, lub z możliwością pozostawienia kabla przy jego wymianie. Dla fachowców zaopatrujących się w naszym sklepie istotny jest też fakt, iż część dostępnych rozwiązań uzupełniona została o dodatkowe mocowania i zamknięcia. Wszystkie doskonale sprawdzają się w swojej roli.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Właściwości dławnic kablowych

Wykorzystując potencjał nowoczesnych technologii, oferujemy produkty, który zostały wyprodukowane z dbałością o każdy detal. Nawet najmniejsze elementy łączeniowe i ochronne powinny być wykonane w sposób odpowiadający najwyższym standardom. Tuleje na przewody wykonane z tworzywa sztucznego świetnie spełniają się w roli elementów kończących łączenia żył przewodów elektrycznych, które wymagają wzmożonej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

Proste, a zarazem niezwykle istotne w pracy elektroinstalatora końcówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród specjalistów, z którymi mieliśmy okazję współpracować. W zależności od potrzeb oferujemy rozwiązania, które ściśle są dopasowane do konkretnych zastosowań i sytuacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy najlepszej jakości tuleje odprężające ze specjalną odgiętką, wyposażone w dodatkowe mocowanie przy pomocy śruby, w tuleje proste i kątowe, jak. Rozwiązania z kołnierzem ochronnym. Ponadto nasi klienci chętnie wykorzystują dławnice kablowe z ząbkowanym zaciskiem oraz elementy w kształcie okręgu i kwadratu. Niezależnie od kształtu, rozmiaru, czy finalnych właściwości każdy z elementów został wykonany z materiału, który pozostaje świetnym izolatorem oraz trwałym i solidnym sposobem na zabezpieczenie przewodu przed działaniami niepożądanymi.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl