wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » NITONAKRĘTKI I NITOTRZPIENIE 2 » Nitonakrętki M12
Kontakt
 • Biuro Handlowe Janecki s.j.
  Handlowa 34 lok. 2B
  03-556 Warszawa
  KRS0000524083
  NIP: 5242771979
 • E-mail:k.janecka@bhjanecki.pl
 • Telefon22 679 04 01
 • Godziny działania sklepu9-16
Szukaj produktu
Systemy płatności
 • Przelewy24
 • iMoje
 • BGŻ

Nitonakrętki M12 - produktów: 3

W ofercie BH Janecki znaleźć można nitonakrętki M12 wykonane z dbałością o każdy szczegół. Starannie dopasowane materiały gwarantują doskonałe warunki użytkowe w nawet najbardziej wymagających sytuacjach. Trwałe, wytrzymałe rozwiązania sprawdzą się w różnych branżach, gdzie połączenia są narażone na szereg czynników zewnętrznych. Do dyspozycji klientów oddajemy nitonakrętki z kołnierzem płaskim o parametrach technicznych przystosowanych do uniwersalnego zastosowania czy też tworzenia połączeń zgodnych ze specyfiką branży budowlanej i przemysłowej. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszej ofercie rozwiązania zagwarantują solidne połączenie w trudno dostępnych miejscach.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Wytrzymałe i solidne nitonakrętki M12

 

Dopasowanie właściwego rodzaju nakrętki jest zależne od wielu czynników. Mając na uwadze rodzaj wykorzystanego materiału, specyfikę środowiska naturalnego, budowę nitonakrętki, jej kołnierza, a także szeroki przekrój dostępnych rozmiarów, proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nitonakrętki M12 z kołnierzem płaskim to jedne z częściej wykorzystywanych połączeń w przemyśle oraz budownictwie. Specyfika stalowej tulejki najlepiej sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, gdzie standardowy sposób gwintowania otworów zawodzi. Wykonane ze stali nierdzewnej są trwałe, wytrzymałe i odporne na działania wilgoci, będącej główną przyczyną powstawania korozji. Sprawdzają się w nawet najbardziej wymagających miejscach. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość wyboru powierzchni górnej pokrytej warstwą ocynku oraz powierzchni wolnej od chromu VI. Wysoka odporność na przekręcenie i wyrwanie to również czynniki mające znaczący wpływ na jakość wykonanego połączenia i jego skuteczność w wymagających warunkach użytkowych.

 

Nitonakrętki M12 z szerokim zakresem zacisku

 

Najwyższa jakość nakrętek M12 umożliwia tworzenie wytrzymałego połączenia. Uniwersalne parametry techniczne pozostają nieocenionym wyposażeniem w sytuacjach o zwiększonym ryzyku oddziaływania czynników niekorzystnych, zarówno mechanicznych, jak i atmosferycznych. Nie bez znaczenia pozostaje przemyślana konstrukcja umożliwiająca montaż nitonakrętki przy pomocy narzędzi z momentem obrotowym lub siłownikiem. Starannie wykonany stalowy element sprawdzi się w każdej sytuacji. W BH Janecki wykorzystujemy potencjał wyłącznie sprawdzonych rozwiązań. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu gwintowi nitonakrętki M12 charakteryzują się zwiększoną trwałością oraz wytrzymałością.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl