wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » PRZEPUSTY i PRZELOTKI

PRZEPUSTY i PRZELOTKI

PRZEPUSTY i PRZELOTKI

Przepusty kablowe mają szeroki zakres zastosowania w wielu segmentach przemysłowych i nie tylko. Mają za zadanie zabezpieczać krawędzie blachy w miejscach, w których konstrukcja naraża kable i przewody na uszkodzenie, które mogłoby doprowadzić do poważnych skutków ubocznych, a nawet całkowitego uszkodzenia. Niezależnie od miejsca zastosowania przepusty mają pełnić rolę ochrony i izolacji przed niebezpiecznymi uszkodzeniami. Ich finalne zastosowanie niewątpliwie związane jest z właściwościami wykorzystanych komponentów. Tworzywo sztuczne cechuje się wieloma cennymi atutami od wysokiej wytrzymałości, odporności na działanie czynników zewnętrzny po satysfakcjonujące parametry izolacji elektrycznej. Przepusty na kable z naszej oferty pochodzą od znanych i cenionych producentów, dla których jakość jest priorytetem.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Zalety przepustów kablowych

Wykonanie przepustów kablowych z tworzywa sztucznego daje uniwersalne możliwości zastosowania, a zarazem gwarantuje ponadprzeciętną estetykę. Odporne na działanie czynników zewnętrznych i czynników mechanicznych doskonale sprawdza się w każdych warunkach gwarantując najwyższy stopień satysfakcji w procesie użytkowania. Podstawowym zadaniem przepustu na kable jest ochrona konstrukcji przed uszkodzeniem. Stosowany zarówno w kontakcie z kablami, jak i innymi elementami takimi, jak węże czy rury, których krawędzie również wymagają właściwego zabezpieczenia. Istotną wartością jest dostosowanie rozmiaru przepustu do kabli. Tworzywo sztuczne pozostaje całkowicie stabilne, dlatego przed obkurczeniem oraz po skurczeniu wciąż deklaruje kształt i wymiary określone przez producenta. Przepust na kable można w sposób szybki i intuicyjny zamontować bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Nadaje się zarówno do obróbki w wywierconych otworach, jak i pozostaje doskonałym wykończeniem do otworów wykrawanych.

Od wielu lat oferujemy rozwiązania, dbając o jakość i najwyższe standardy użytkowe. Proponując przepusty kablowe typu HV mamy na uwadze wszystkie wytyczne, które pozwalają nam zapewnić Klientów, że zakup będzie odpowiadał na indywidualne potrzeby. W naszej ofercie mamy szeroką gamę tego typu rozwiązań o zróżnicowanych parametrach technicznych, które charakteryzują się łatwością montażu, niezawodnością i długim okresem eksploatacji.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl