wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » NITONAKRĘTKI I NITOTRZPIENIE 2 » Nitonakrętki M4
Kontakt
 • Biuro Handlowe Janecki s.j.
  Handlowa 34 lok. 2B
  03-556 Warszawa
  KRS0000524083
  NIP: 5242771979
 • E-mail:k.janecka@bhjanecki.pl
 • Telefon22 679 04 01
 • Godziny działania sklepu9-16
Szukaj produktu
Systemy płatności
 • Przelewy24
 • iMoje
 • BGŻ

Nitonakrętki M4 - produktów: 32

Nitonakrętki M4 mają zastosowanie w wielu sytuacjach. Szczególnie doceniane w miejscach, w których standardowe rozwiązania zawodzą z uwagi na wiele istotnych czynników. Mając na uwadze najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w branży przemysłowej oraz budowlanej, proponujemy elementy wykonane z wysokiej jakości komponentów. Cechą charakterystyczną nitonakrętek M4 z naszej oferty jest ich wytrzymałość i odporność na czynniki niekorzystne. Do dyspozycji oddajemy nitonakrętki z aluminium, stali nierdzewnej, wyposażone w kołnierz płaski i zredukowany, nitonakrętki z uszczelnieniem PCV, rozwiązania neoprenowe z gwintem mosiężnym, a także nitonakrętki rozprężne i sześciokątne z główką zredukowaną stożkowo ze stali ocynkowanej, dostępne o różnych parametrach technicznych.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Odporna i wytrzymała nitonakrętki M4

 

Trwałe, solidne połączenie wymaga dopasowania odpowiednich komponentów. W BH Janecki wykorzystujemy potencjał wyłącznie sprawdzonych rozwiązań. Oferując nitonakrętki ze starannie dopasowanych materiałów, mamy pewność, że połączenie będzie zgodne z bezpieczeństwem i obowiązującymi normami. Stalowe lub aluminiowe elementy mają doskonałe właściwości. Są odporne, wytrzymałe i solidne w kontakcie z nawet trudnymi warunkami środowiskowymi. W ramach dodatkowego zabezpieczenia powierzchni stosowana jest warstwa ocynku, która wzmacnia konstrukcję, chroniąc nitonakrętkę przed działaniem destrukcyjnej korozji. Jesteśmy przekonani, że właściwie dopasowany element połączenia będzie w pełni satysfakcjonujący niezależnie od sytuacji. Proponujemy jakość i wytrzymałość stali nierdzewnej oraz elastyczne właściwości aluminium, doceniane w segmentach o zwiększonym ryzyku uszkodzeń mechanicznych, zanieczyszczeń, oddziaływania wilgoci, a nawet niektórych czynników chemicznych.

 

Łatwe w montażu nitonakrętki M4

 

Specjaliści wykorzystujący potencjał nitonakrętek M4 w codziennej pracy doceniają ich łatwy i intuicyjny montaż. Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby elementy były możliwe do zamontowania przy udziale narzędzi z momentem obrotowym lub siłownika. Proces ten znacząco usprawnia etap montażu w trudno dostępnych miejscach, będących najczęstszym środowiskiem użytkowania nitonakrętek. Pozostają nieocenione w branży przemysłowej, budowlanej i remontowej, gwarantując najlepsze parametry dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi w karcie produktów.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl