wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Nitonakrętki » Nitonakrętki M3

Nitonakrętki M3

Nitonakrętki M3 mają uniwersalne zastosowanie w wielu branżach. Starannie wykonana konstrukcja z odpornych na działania czynników zewnętrznych materiałów gwarantuje doskonałe parametry techniczne dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji sektora elektrotechnicznego, remontowego, a także przemysłowego. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy nitonakrętki o zróżnicowanych właściwościach w bardzo atrakcyjnej cenie. Do dyspozycji oddajemy między innymi rozwiązania neoprenowe z gwintem mosiężnym o satysfakcjonującym zakresie zacisku i otworze montażowym. Jesteśmy przekonani, że prosty, intuicyjny montaż nitonakrętek oraz ich wytrzymałość zagwarantują najlepsze właściwości w zakresie montowanych połączeń niezależnie od finalnego zastosowania.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Nitonakrętka neoprenowa  M3 x 24,9 z gwintem mosiężnym

Nitonakrętka neoprenowa M3 x 24,9 z gwintem mosiężnym

Zapytaj o cenę
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Nitonakrętka neoprenowa M3 x 12,6 z gwintem mosiężnym

Nitonakrętka neoprenowa M3 x 12,6 z gwintem mosiężnym

Zapytaj o cenę
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Nitonakrętki M3 montowane w trudno dostępnych miejscach

 

Budowa, komponenty oraz inne cechy charakterystyczne nitonakrętek M3 mają istotny wpływ na ich finalne zastosowanie. Specyficzny rodzaj tulejki pozostaje najlepszą alternatywą do połączeń w miejscach o utrudnionej dostępności. Ograniczenie przestrzeni, niefortunne ustawienie mocowania śrubowego bądź też kwestie ekonomiczne niejednokrotnie uniemożliwiają wykorzystywanie standardowego gwintowania otworów. Montaż różnego rodzaju nitonakrętek staje się wówczas najbardziej zasadnym i zarazem satysfakcjonującym rozwiązaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gwarantujemy dostęp do sprawdzonych rozwiązań pochodzących od znanych i cenionych na rynku dostawców, m.in. Heyman Manufacturing GmbH. Dostępne w naszej ofercie z pewnością będą korzystne w warunkach o podwyższonym ryzyku wibracji i zwiększonej wilgotności.

 

Neoprenowa nitonakrętka M3

 

Wyposażona w mosiężny gwint nitonakrętka M3 neoprenowa gwarantuje doskonałe warunki użytkowe. Zastosowanie materiału o elastycznych właściwościach okazało się nieocenione w bardzo wymagającym środowisku narażonym na czynniki niekorzystne. Nie bez znaczenia pozostaje łatwość i szybkość montażu dostępnej w naszej ofercie nitonakrętki. Proces instalacji odbywa się przy udziale specjalnych narzędzi manualnych, elektrycznych bądź pneumatycznych. Atutem jest również duża odporność oraz wytrzymałość wykorzystanych materiałów. Mosiężny gwint i neoprenowa tuleja nitu rurkowego skutecznie zapobiega przenoszeniu wibracji i hałasów, co jest istotnym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo w przemyśle oraz sektorze elektrotechnicznym. To najlepsze połączenie w środowisku narażonym na działanie olejów, gazów czy też wilgoci. Ponadto zastosowane materiału doskonale znoszą wyładowania elektryczne, właściwie izolując elementy styku.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Przerwa urlopowa