Strona główna » Tuleje odprężajace » Tuleje odprężające z dodaktowym mocowaniem śrubą

Tuleje odprężające z dodaktowym mocowaniem śrubą

Tuleje odprężające z dodaktowym mocowaniem śrubą

Dodatkowe mocowanie kabli i przewodów jest wykorzystywane w wielu sytuacjach. Wzmocnienie konstrukcji ma na celu przeciwdziałanie procesom zmierzającym do poluzowania i doprowadzenia do przerwania stabilizacji. Wybierając tuleje odprężającą ze śrubą należy zwrócić uwagę na jej jakość wykonania, kształt, materiały, z którego została wykonana konstrukcja, rozmiar, a także sposób montażu, który ma istotny wpływ na satysfakcjonujący poziom eksploatacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy profesjonalne elementy mocowania w możliwie jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Tuleja ze śrubą wykonana ze specjalnie wyselekcjonowanych komponentów z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających warunków użytkowych.Zalety:
  • Dodatkowe mocowanie umożliwia wymianę kabla bez wyciągania go z urządzenia.
  • Montaż możliwy na kablu lub w urządzeniu
  • Pewne trzymanie, izolacja i ochrona kabla.
  • Szybki montaż ręczny lub przy użyciu narzędzia pneumatycznego.
  • RoHS
  • temp. pracy -18 st. C do +105 st.C
  • materiał PA 6,6 poliamid samogasnący, śruba acetyl
  • UL 94V-2
  • UL, CSA
  • kraj pochodzenia USAalt

Nr katalogowy
Kolor czarny
 
Średnica kabla
mm
 
Maks. grubość ścianki
mm
 
Otwór montażowy mm
 
(A (B) (C)
201178 do 10,2  3,2 22,2 19,6 25,4

Specyfikacja dostępna po kliknięciu na konkretny produkt w zakładce "do pobrania"
 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Tuleja odprężająca z mocowaniem śrubą jest stosowana zarówno na kablu, jak i w urządzeniu. Jej uniwersalne walory mają korzystny wpływ na jakość, komfort i wygodę. Ma istotny wpływ na stabilizację przewodu i zapobieganie nieoczekiwanym wypadkom. Korzystnym rozwiązaniem jest konstrukcja zaprojektowana w taki sposób, aby tuleja ze śrubą nie była poddawana procesowi demontażu. Pewne trzymania, solidna izolacja i właściwa ochrona kabla mają istotny wpływ na użytkowanie w wielu segmentach, zarówno w wymagających warunkach, jak i w standardowych sytuacjach w celu usystematyzowania w obrębie okablowania. Nie bez znaczenia pozostaje szybki i łatwy montaż. Tuleja odprężająca montowana jest za pomocą specjalistycznych narzędzi pneumatycznych lub przy wykorzystaniu umiejętności manualnych. Materiał PA 6,6 poliamid o właściwościach samogasnących w połączeniu ze śrubą acetyl gwarantują wysoką odporność nawet na działanie skrajnych temperatur od -18 st. C do +105 st.C.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
przerwa urlopowa